Może to upały, a może nieciekawa sytuacja na wschodzie. A może im się po prostu nie chce. Kilka dobrze zapowiadających się gier pojawi się później, niż planowano. Wszystkie od Ubisoft.

Prosto ze studia Neversoft Entertainment, odpowiedzialnego za poprzednie części Tony Hawka, nadciąga nowy, tworzony od podstaw Tony Hawk’s Project 8, na konsole nowej generacji! Cała seria, od wielkiego sukcesu na początku, przeistoczyła się w równie wielką porażkę. Każdy kolejny „Skejter” był tą samą grą z lepszą grafiką i kilkoma usprawnieniami. Teraz czas na zmiany.

Za nowy projekt Tony’ego odpowiedzialne są trzy studia developerskie – Neversoft Entertainment (Xbox 360, PS3), Shaba Games (Xbox, PS2), oraz Page 44 Studios (PSP). Cały system, łączący w sobie fizykę jazdy oraz zachowanie skejterów, budowany jest od początku, z uwzględnieniem zdobyczy technicznych nowej generacji. Gracz będzie stawał w szranki z najsławniejszymi deskorolkarzami na świecie, a celem rozgrywki będzie pierwsze miejsce pośród nich.

Gra zapowiedziana jest na koniec tego roku, a dla użytkowników PC przykra wiadomość – póki co projekt nie został zapowiedziany na tą platformę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here