Chcesz sprawdzić czy Xbox Live Arcade rzeczywiście jest dobrą usługą? Chcesz otrzymać dziesięć darmowych gier, które pojawiły się na niej jakiś czas temu? Nic prostszego. Wystarczy, że namówisz znajomego lub znajomą na małe zakupy. Jeśli ktoś, kogo znasz nabędzie konsolę Microsoftu do czternastego grudnia, a na dodatek wypełni specjalną ankietę, Ty otrzymasz dziesięć nowych gier. O dziwo amerykańska korporacja rozdaje bardzo dobre tytuły. Poniżej znajdziecie ich listę.

Spyglass Board Games
Small Arms
3D Ultra MiniGolf Adventures
Assault Heroes
Zuma Deluxe
Every Extend Extra Extreme (E4)
Sonic the Hedgehog
Street Fighter II – Hyper Fighting
Bomberman Live
Marble Blast Ultra

Znalezienie osoby, która kupuje konsolę przed świętami nie powinno być trudne. Teraz musicie tej osobie wytłumaczyć, że 360tka to najlepszy wybór a jej nabywca powinien wam sprawić niespodziankę. To nie takie trudne. Prawda?

Chcesz darmowe gry? Najpierw trzeba wypełnić tę ankietę.

AKTUALIZACJA: Spytaliśmy już Microsoft Polska o to czy promocja obejmuje również nasz kraj. Czekamy na odpowiedź firmy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. W Europie ma działać. Czy Polska jest częścią tego kontynentu. Musisz już sobie sam niestety odpowiedzieć na to pytanie.

  2. Chciałbym podkreślić, że słowo „kumpel” użyłem poprawnie ;)Jest różnica oj jest – za 1600 wersja Premium (z 2 padami) i 10 gier. . .

  3. katmay chodzi o to że polska leży w Europie ale wcale nie przeszkadza to traktować nas inaczej. Oficjalnie promocja miała dotyczyć europy ale tylko tych krajów w których jest oficjalna usługa sieciowa. Czyli nie w polsce. Pytanie skierowane do polskiego MS jest jak najbardziej na miejscu. Na innym serwisie czytałem że polski odział obiecał sprawdzić co da się zrobić aby promocja była także u nas.

  4. No bylby to WIELKI krok i ukłon w kierunku bazy fanow i uzytkownikow XBOXa w Polsce. Patrzac na profesjonalne (tak profesjonalne!) podejście do rynku PL jakie ostatnio prezentuje SONY – wydaje się że MS Polska powinien wyciągnąć z tego wnioski. Zobaczymy co napiszą. Jeśli MS potraktuje PL jako Europę „drugiej kategorii” (co zresztą robi od dluzszego czasu) to naprawdę wstyd. Pieniążki wydawać to dobrze, a poza tym „dajta nam święty spokój” – tak daje się streścić stosunek MS PL do swoich klientów. Tak się nie prowadzi interesów – czas to zmienić MS. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here