Jesienny wysyp łatek już się rozpoczął. Po kilku hucznych premierach, zorganizowanych jakby na rozpoczęcie nowego roku, producencie spieszą z poprawkami do swoich tytułów.

Patch 1.05 dla właścicieli Tolkienowskiego Battle for Middle-Earth II naprawia liczne błędy, w tym problemy z niezrównoważonym poziomem trudności dla różnych frakcji. Polska wersja łatki jest dostępna na oficjalnym serwerze FTP Electronic Arts.

Serwer FTP Electronic Arts

Właściciele Age of Empires III otrzymali ostatnio nową łatkę do swojej gry, która powinna zostać zassana z sieci automatycznie. Jeżeli jednak z jakiejś przyczyny operacja się nie powiodła, producent wydał właśnie łatki do instalacji własnoręcznej.

Oficjalna strona łatek AOE

Również Iron Lore i ich Titan Quest jest już gotowy do poprawienia. Twórcy gry ogłosili swoje plany i czekają na wkład graczy. Wystarczy wpaść na forum gry.

Forum Iron Lore

Recenzowana dziś przez nas Red Orchestra będzie automatycznie aktualizowana przez system Steam. Warto ją odpalić, bo łatka zawiera m.in. nową spluwę dla fanów rozwałki w czasie Drugiej Wojny Światowej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. O. . . A swoją drogą – ciekawa inicjatywa, może tak co tydzień/miesiąc dać newsa z nowymi *łatkami*?. Ale co ja mówię – pewnie super hiper download Valhalli będzie posiadał zakładkę *Najnowsze Patche*. Już zasysam łatkę do AoE III – oczywiście – jak zawsze, nic ciekawego. No, może nowe avatarki na Ensamble studios Online wyglądają smakowcicie. . . :>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here