Twórcy gry WET, której recenzję znajdziecie w tej części Valhalli zapowiedzieli swoje kolejne dzieło. Artificial Mind and Movement szykuje produkcję, która powinna się spodobać wszystkim wielbicielom elektronicznej rozrywki nie bojącym się przyznać do tego, że w młodości mieli swojego misia pluszaka.

Studio postanowiło zmienić charakterystyczną przytulankę w wrednego sukinkota (sukinmisia?). W zmierzającym na konsole Xbox 360 i Playstation 3 Naughty Bear wcielamy się niedźwiadka planującego krwawą zemstę na swoich kolegach, którzy nie zaprosili go na urodzinową imprezę. Już teraz opis tej produkcji ta brzmi świetnie, ale przeczytajcie tę informację do końca. Dalej jest jeszcze lepiej.

Kierowany przez nas misio chce skrzywdzić pozostałe niedźwiadki. W tym celu sięgnie po jedną z kilkunastu różnych broni (po cichu liczymy na miotacz miodu). Krzywdę wyrządzać będziemy jednak nie tylko za pomocą karabinów czy noży. Jednym z najważniejszych elementów Naughty Bear będzie „system strachu”. Dzieło AM&M podliczać będzie specjalne punkty, które otrzymamy za zachowywanie się jak maniak albo psychicznie skrzywiony misio. Twórcy zapowiedzianej gry obiecują, że gnębienie i terroryzowanie wrednych kolegów będzie czymś zupełnie unikatowym i szalenie ciekawym. Prawda, że teraz gra zapowiada się o wiele lepiej?

Naughty Bear będzie się składał z ponad trzydziestu etapów. W grze na pewno pojawią się też interesujące znajdźki. Jej premierę zapowiedziano na przyszły rok. Pod treścią tego newsa znajdziecie pierwszą promującą ją fotkę. My po zerknięciu na nią od ręki dopisaliśmy dzieło Artificial Mind and Movement na listę gier, które musimy mieć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here