Wśród nich znalazła się kolejna odsłona popularnej w Polsce gry Guild Wars. Z informacji przekazanych przez NCSoft wynika, że drugą część tej produkcji zobaczymy w sklepach dopiero na przełomie 2010-2011 roku. Trochę wcześniej zagramy w Aion: Tower of Eternity, który powinien wpaść w nasze ręce w czwartym kwartale tego roku. Trzecia produkcja szykowana przez firmę – Blade&Soul – wpadnie w nasze ręce za kilkanaście miesięcy – w roku 2010. Jeśli zaś chodzi o finanse NCSoft, to zysk firmy spadł o 40% w stosunku do tego, co udało się jej zarobić w minionym roku. Jak widzicie musimy się uzbroić w cierpliwość i po prostu czekać. Nie oznacza to jednak, że nie będziemy się przyglądali wymienionym w tekście tytułom. Jeden z nich (Guild Wars 2) opisaliśmy w formie zapowiedzi, którą znajdziecie w tej części Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Nóż w moje serce, piasek w oczy, rozżarzone węgielki pod nogi etc. . . GW2 jest jednym z tytułów, na które czekam w maksymalnym napięciu i takie wieści wcale nie budują mojego dobrego samopoczucia ;/ Mam nadzieję, że przynajmniej zobaczymy wkrótce pierwsze screeny z gry i dowiemy się czegokolwiek nowego. . .

  2. Fajne maja podejscie – zarobili mniej, wiec nie ma co inwestowac, zeby zarobic wiecej kolejnym razem. . . Nie ma to jak zdrowe myslenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here