Amerykańska firma NetDevil, znana z samochodowej gry RPG Auto Assault i kosmicznego space-sima Jumpgate, pracuje nad dwoma nowymi grami. Przedstawiciele firmy napomknęli niedawno, że podpisali umowę „z jednym z wiodących producentów zabawek”, na mocy której firma stworzy grę MMO inspirowaną wspomnianymi zabawkami. Nie wiadomo jednak, o co chodzi – może to być zarówno Matell, i internetowa wersja gry Tranformers, jak i na przykład LEGO, które również można sobie w tej wersji wyobrazić.

NetDevil poinformował też, że inną grą, nad którą obecnie pracuje jest FPS wykorzystujący karty wspierające obliczenia zjawisk fizyczny Aegia PhysX. O tym tytule również wiele niewiadomo, poza tym, że ma być osadzony we współczesnych nam czasach. Gra ma używać silnika Unreal Engine 3. Nic w tym dziwnego, bowiem karty Aeagia są produktem Epic'a, czyli studia, które stworzyło wspomniany silnik.

Studio w Kolorado poszukuje również kilkunastu nowych pracowników, którzy uczestniczyć by mieli w nowych projektach.

Firma nie zapomniała również o około tysiącu osób, które cały czas grają w pięcioletnią Jumpgate. W przyszłym roku tytuł ma przejść „znaczący” face-lifting, który upodobni ją do bardziej współczesnych tytułów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. „Gra ma używać silnika Unreal Engine 3. Nic w tym dziwnego, bowiem karty Aeagia są produktem Epic’a, czyli studia, które stworzyło wspomniany silnik. ” – Bzdura !!Epic nie produkuje kart Aegia PhysX , karty te produkuje firma . . . . . Aegia i tyle !! . Silnik Epica jako jeden z pierwszych wspiera te karty. Epic zajmuje się tworzeniem silników graficznych i gier a nie produkcją jakiegokolwiek sprzętu. Równie dobrze można byłoby napisać ,że Epic stworzyło DirectX bo ich silnik go wykorzystuje ;]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here