Crackdown sprawił nam bardzo miłą niespodziankę. Pomimo tego, że był krótki jednocześnie posiadał dużą dawkę „miodności”, która uprzyjemniała skakanie z dachu na dach i mordowanie panoszących się w wirtualnym mieście gangów. Niestety gapiostwo firmy z Redmond prawdopodobnie przekreśliło szanse na szybkie powstanie kolejnej części tego tytułu.

Studio Realtime Worlds odpowiedzialne za Crackdown wypowiadało się na łamach serwisu Developer Magazine. W opublikowanym na jego łamach tekście mogliśmy przeczytać, że studio nie pracuje nad drugą częścią gry ponieważ Microsoft zbyt późno zaproponował jej stworzenie. Kiedy już pojawiła się taka propozycja, twórcy Crackdown od jakiegoś czasu pracowali nad „większym, lepszym projektem”, którym jest gra MMO „APB”. Ciekawi nas czy jest to zagranie taktyczne ze strony studia, mające sprawić, że amerykański koncerny położy na stole walizkę z pieniędzmi, czy też rzeczywiście nie doczekamy się w najbliższym czasie Crackdown 2.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Powstac powstanie ale za dluzszy czas jak juz skoncza APB. W tej chwili to chyba dobre posuniecie M$ skoro na rynku pojawi sie GTA4. Przeciez wiadomo, ze dzielo RockStar bedzie panowac w tym gatunku przez dlugi czas Nikomu nie bedzie brakowac Crackdown 2. APB natomiast zapowiada sie swietnie (kiedys byl nawet trailer – wygladalo to fajnie) i fakt, ze robia go ludzie od Crackdowna dobrze wrozy na przyszlosc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here