Nie do końca spodobało nam się ostatnie dzieło studia Starbreeze. Mimo to na świecie zebrało na tyle pozytywne recenzje, że w sieci pojawiła się plotka na temat rozpoczęcia prac nad drugą częścią tej pozycji. Jej autorem jest jeden z pracowników wydawnictwa Top Cow, które odpowiada za papierową wersję The Darkness. Niepotwierdzona (a w zasadzie zdementowana, o czym za chwilę) informacja mówi, iż gra zostanie wydana na konsolach Sony i Microsoftu. W sklepach mamy ją zobaczyć pod koniec przyszłego roku albo na początku roku 2009. Na tę informację szybko zareagował wydawca tego tytułu – firma 2K Games. Jej przedstawiciele twierdzą, że to tylko plotka, której nie będą komentowali.

Naszym zdaniem można jednak przyjąć, że już wkrótce dowiemy się czegoś na temat kolejnych przygód Jackiego Estacado. Mimo reakcji wydawcy jesteśmy zdania, że ten tytuł powstanie. Czekamy więc na kolejne informacje w tym temacie a jednocześnie zapraszamy was do naszej recenzji The Darkness.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Mi tam TD bardzo się podobał. Z nim zacząłem przygodęz XBoxem i dzięki Bogu!Inaczej bym chyba oszalał z padem i sterowaniem w FPSach. Poza tym bardzo miło sięprzechodziło kolejne zadania w grze. Czekam na część 2.

  2. Zaznaczyłem nie ale w myślach miałem „Oby nie!” Skoro pierwsza część nie była super hitem to druga lepsza nie będzie. Takie odcinanie kuponów jest najgorszą rzeczą. Jeśli się nie planowało od początku dwoch czy trzech części to zawsze kontynuacje okazują się być kiepskie.

  3. W drugiej czesci moga wyeliminowac poprzednie bledy. Fabula byla dobra, a ze skojarzono z produkcja osobe od komiksow to napisanie drugiej czesci nie bedzie stanowic problemu.

  4. Ej no „The Darkness” był fajny, dobrze się trzymał reali komiksu, a to że komiks to hmm za świetny nie jest to już inna sprawa.

  5. Na Metacritic średnia 62 recenzji wynosi 82%. Znaczy, że gra się spodobała i myślę, że czarusie PR z 2K Games po prostu mydlą nam oczy. Oby powstała i była co najmniej tak dobra jak pierwsza część, o której myślę, że jakoś ponownie trzeba będzie ją skończyć niedługo.

  6. Pierwsza część bardzo dobra, świetny klimat i grywalność. Na drugą część czekam i napewno wypróbuje. Kto nie grał dłużej w The Darkness niech nie komentuje, a najlepiej to przejść całą i wtedy ocenić 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here