Tym razem jednak na stworzenie wersji demonstracyjnej ponoć brakuje czasu. Tak przynajmniej twierdzi lead designer zespołu tworzącego Army of Two Chris Ferriera. Ten sam zespół woli się skoncentrować na dopieszczaniu końcowej wersji gry. O losy dema Ferrierę pytali redaktorzy serwisu Eurogamer.

Na pewno nie wyjdzie przed premierą gry. Nie wiem czy coś pojawi się później, ale sprawa wygląda tak, że patrząc na naszą datę premiery i to jak postępują prace nad grą, wolimy się skoncentrować na produkcji niż na zabieraniu programistów z zespołu tylko po to by mogli pracować nad demem Army of Two” – mówił Ferriera.

Ten sam człowiek nie chciał również odpowiedzieć na pytanie czy w kolejnych odsłonach gry, jeśli takowe nadejdą, albo przy okazji wypuszczania łatek, tryb kooperacyjny zostanie rozwinięty tak, by obsługiwał więcej niż dwóch graczy. „Nie mogę w tej chwili o tym rozmawiać” – odparł lead designer w EA Montreal.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. @dope, to samo łazi mej nieskromnej osobie po głowie :)zreszta to EA czyli ta banda odszczepienców dla której gry są za długie i za trudne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here