Od kilku dni wszyscy miłośnicy wirtualnej wojny dyskutują o pierwszym dodatku do genialnego Call of Duty. Rozszerzenie to zostało nazwane Variety Map Pack. Właśnie dowiedzieliśmy się, że już trzeciego kwietnia zobaczmy je na usłudze sieciowej Microsoftu. Map Pack wyceniono na 800 Microsoft Points.

W tej chwili nie wiadomo jednak kiedy nowe plansze (Creek, Broadcast, Killhouse i Chinatown) pojawią się na Playstation Network. Tego samego dnia w sklepach pojawi się CoD4: Game of the Year Edition. Mamy nadzieję, że będzie to odrobinę tańsza wersja gry. Nie znajdziemy w niej niestety niczego oprócz kodu, umożliwiającego nam pobranie dodatkowych map za darmo. Dla tych graczy, którzy jeszcze nie nabyli tego tytułu jest to znakomita okazja, by przekonać się na własne oczy dlaczego tak bardzo zachwycaliśmy się grą w naszej recenzji.

Kiedy tylko usłyszymy coś ciekawego na temat pecetowego i konsolowego (PS3) wydania tego tytułu odpowiedni news pojawi się na Valhalli. Wyglądajcie naszych tekstów a w międzyczasie szykujcie broń.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

    • Mam nadzieje, ze dadza wieksze mapy. Sa jakies konkretne informacje o wersji PC?

      Przyjacielu napewno sie nie zawiedziesz na nowych mapach:) Jak moje rozpoznanie siegam rozeznaniem to w tych samym czasie powinny byc wydane:)Ale jak zawsze . . . moze byc jakis possslizg;p

  1. Chciałbym dodac że wersja na Xboxa będzie kosztowac $ 59,99. Natomiast mapki na PSS ukażą się dopiero 24 kwietnia ;)Pozdrawiam 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here