Autorzy Half-Life 2 tym razem na dziewiczym gruncie. Portal to gra logiczna. Czy ludzie stojący za przygodami Gordona Freemana i w tym przypadku pokażą klasę? Przyglądamy się ich najnowszej pozycji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

 1. Starzeję się. Za pierwszym razem przeczytałem tytuł newsa jako „Nie strzelaj. Myśl – zapowiadamy Postal” :DPrzyjemny tekst, zaś co do gierki, to uważam, że będzie to przyjemna gierka logiczna z dobrą grywalnością [przynajmniej mam taką nadzieję po przeczytaniu kilku zapowiedzi i trailerze].

 2. Szkoda tylko, że będzie to tak krótki tytuł. Ale z drugiej strony czego chcieć po darmowym dodatku. Jak na taki to i tak sporo dostajemy.

  • Szkoda tylko, że będzie to tak krótki tytuł. Ale z drugiej strony czego chcieć po darmowym dodatku. Jak na taki to i tak sporo dostajemy.

   Czy ja wiem czy taki darmowy? Zapewne paczka zawierająca tylko EP2 + Portal +TF2 kosztowała by około 100zł, jak na krótki dodatek w postaci Episode 2 to trochę dużo 🙂 – niestety z takiego combo zrezygnowano. . . Czekamy na orange boxa. Co do Portal –> Swego czasu namiętnie grałem w pewną darmową produkcję opowiadającą o *portalach* – skończyłem ją kilka razy :). Bawiłem się świetnie, mimo wybrakowanych etapów i okropnej grafiki. Właśnie twórcy dej darmowej gry tworzą Portal – możemy więc spodziewać się *hitu* ;).

   • Co do Portal –> Swego czasu namiętnie grałem w pewną darmową produkcję opowiadającą o *portalach* – skończyłem ją kilka razy :). Bawiłem się świetnie, mimo wybrakowanych etapów i okropnej grafiki. .

    Jaki tytul?A sam Portal swietny, jedna z tych gier, ktore sie bedzie wspominac po latach.

 3. Chociażby z tego powodu wypady wyglądać tego produktu. < powinno być „wypada”. Taki mały błąd, a razi :]. Na Portal też czekam z niecierpliwością, ale jeszcze bardziej na Team Fortress 2 :].

 4. Pamiętam jaką furrorę zrobił w redakcji trailer tej gry :-)Naczelny bił pokłony przed komputerem przez 3,5 godziny 😛

 5. Kriskowi pewnie chodzi o Narbacular Drop. Gra jest świetna. Grafiką może odstraszyć, ale myślę, że warto zagrać. Link dla zainteresowanych: http://gry. o2.pl/pliki/?co=download&id=3042

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here