Takie stwierdzenie padło z ust Gatesa podczas wywiadu dla TV Tokio: ”Potęga Nintendo na rynku konsol przenośnych jest imponująca i z pewnością zadziwia to wiele osób; to samo tyczy się Wii. W tej chwili to Nintendo jest naszym największym konkurentem”. Jak widać w branży wszystko szybko się zmienia. Do niedawna to właśnie SONY było głównym przeciwnikiem Microsoftu na rynku konsol stacjonarnych. Czyżby Nintendo zostało za wcześnie skreślone?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Kto skreślił ten skreślił, ja gdy pierwszy raz zobaczyłem Wii,podczas pokazu na E3 od razu wiedziałem, że konsola stanie się ogromnym Hitem. Wii to esencja grywalności, ostatnią konsolą, która sprawiła mi taką masę radości był chyba tylko PSX:)

  2. to fakt, zacna jest. 🙂 Ostatni maraton nocny w kregle z kumplem doprowadzil mnie do stanu zakwasow w barku. Ale bylo bosko 🙂

  3. Ja bym tak pochopnie PS3 nie skreślał z listy rywali. Wszystko się jeszcze może znieć diametralnie bo wszysko tak naprawde zależy od gier a na PS3 zapowiadane są naprawde soczyste smakołyki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here