Każda z konsol wymienionych w leadzie naszego newsa otrzyma jedną nową produkcję. Niestety firma nie powiedziała praktycznie nic ciekawego na ich temat. Wiemy tylko, że na kieszonsolce Wielkiego N zagramy w A Witch's Tale. Tytuł ten powinien trafić do sklepów jesienią tego roku, a jedną z jego najważniejszych cech będzie rysowanie run za pomocą rysika i wydawanie rozkazów przy wykorzystaniu ekranu dotykowego DSa.

Pod koniec roku zagramy także w Mana Khemia 2: Fall of Alchemy. Ten tytuł zostanie wydany na leciwej Czarnulce. W tytule tym poznamy historię dwóch postaci chodzących do tej samej szkoły magii. Jedną z najważniejszych części tej produkcji będzie tworzenie magicznych przedmiotów. W sumie z pozyskanych komponentów stworzymy ponad tysiąc przydatnych rzeczy.

Ostatnią z trzech zapowiedzianych nowości jest Last Rebellion. Ten tytuł zostanie wydany na Playstation 3. Podobnie jak to było w przypadku A Witch's Tale i Mana Khemia 2 powinniśmy go zobaczyć w sklepach jesienią tego roku. W grze na pewno znajdziemy dwie pierwszoplanowe postaci – maga Aishę i wojownika Nine'a. NIS chwali tym, że w grze znajdziemy ciekawy, turowy system walki, w którym możemy celować w poszczególne części ciała przeciwników, by osłabić ich przed zadaniem śmiertelnego ciosu.

I to już wszystko co wiemy. Na całe szczęście do naszego newsa możemy dołączyć po kilka fotek z każdej z zapowiedzianych produkcji. Za kilka chwil zobaczycie je obok tej wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here