Przygody Travisa Touchdowna w które mogliśmy zagrać na konsoli Nintendo Wii już niemal rok temu zostały zapowiedziane na konsole Xbox 360 i Playstation 3. Od tamtego czasu nie było żadnych konkretów, a kolejne, niepotwierdzone daty premiery okazywały się fałszywymi. Cała ta sytuacja mocno frustrowała fanów. Niestety Suda 51 i studio Grasshopper nabrali wody w usta i tylko ploteczki obiegające Internet głosiły, że No More Heroes oprócz podbitej do HD rozdzielczości będzie też wspierał Kinecta oraz Playstation Move. Nadal nie wiadomo jak to będzie wyglądać na Xboksie 360 (obsługa Kinecta nie została potwierdzona), ale na 100 procent wiadomo już, że w NMH w wersji na Playstation 3 będziemy mogli „poskakać” przed telewizorem z Move w łapie! Co jeszcze? Suda 51 zapowiedział, że wersja na PS3 (i zapewne na X360) to usprawnione AI wrogów, więcej bossów do zaszlachtowania i nowy tryb rozgrywki – „Reboot” w którym będziemy mogli zmierzyć się z poprzednio pokonanymi przeciwnikami.

No More Heroes: Heroe’s Paradise, bo tak brzmi pełny tytuł tej produkcji pojawi się w sprzedaży dopiero w przyszłym roku. Niestety bardziej konkretnej daty premiery nie podano.

Nasz recenzent pierwszą odsłonę No More Heroes w wersji na Nintendo Wii ocenił bardzo wysoko. Już nie możemy się doczekać wersji na Playstation 3. Trzymamy też kciuki żeby wersja Xboksowa wykorzystywała Kinecta. Ta gra na to zasługuje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here