Duża część społeczności zgromadzonej wokół PlayStation 3 z niecierpliwością oczekuje na zapowiadaną już od dłuższego czasu aplikację PS Home. Doczekać się póki co nie może, ale wygląda na to, że sytuacja ta niedługo ulegnie zmianie, bowiem już w najbliższej przyszłości ma ruszyć wersja sygnowana cyfrą 1.0, czyli beta.

Pierwszy etap testów nie będzie jednak otwarty dla wszystkich. Zaproszenia już wkrótce będą rozsyłane do wybranych przez Sony użytkowników. Pewnie zastanawia was, na jakiej podstawie koncern z siedzibą w Tokio podejmuje decyzje dotyczące tego, kto zasłużył na uczestnictwo w becie. Cóż – odpowiedź na to pytanie jest tak komiczna, iż pisząc tego newsa kilkukrotnie sprawdzałem, czy czasem nie mamy dziś 1. kwietnia. Niestety – od wiosny dzieli nas jeszcze mnóstwo czasu.

Otóż tak się składa, że za główne kryterium doboru testerów, Sony obrało…lojalność. Nie pytajcie mnie, co to znaczy, bo nawet TedTheDog, europejski przedstawiciel firmy z Kraju Kwitnącej Wiśni, nie był skory do jakichkolwiek wyjaśnień. My chętnie byśmy jeszcze trochę podywagowali na ten temat, ale niestety brzuchy rozbolały nas od śmiechu i jakoś nie czujemy się na siłach.

P.S. Na całe szczęście dla nielojalnych – otwarta beta powinna rozpocząć się niedługo po tej zamkniętej, także nie ma obaw. Nawet najbardziej zdradzieccy gracze będą mogli przetestować PS Home.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. może oni beda sprawdzać przez ps3 kto ma jakiego windowsa na kompie jak oryginał to nie jesteśmy lojalni bo dajemy zarobić ms a jak pirat to jesteśmy lojalni bo okradami mstakie najprostrze wyjaśnienieznaczy nie jestem lojalny :(((

  2. No, czyli ja powinienem dostać z 10 bet. Jestem taki lojalny. . . , że paru użytkowników Valhallii już się o tym przekonało. xDA tak na serio już mnie trochę denerwują te losowania- co to, lotek?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here