Dziś grę Castlevania Judgment zapowiedziała firma Konami. Kolejna odsłona serii będzie tytułem na wyłączność dla Nintendo Wii. Jej datę premiery wstępnie wyznaczono na jesień tego roku. Wtedy właśnie zobaczymy ją w amerykańskich sklepach. Niestety nie wiadomo czy i kiedy tytułem tym pobawią się gracze ze Starego Kontynentu. Największą i najważniejszą nowością w przypadku Judgment jest to, że pozycja ta stała się trójwymiarową bijatyką. Za jej jakość odpowiadają między innymi Koji „Iga” Igarashi i oraz będący rysownikiem mangi twórca postaci – Takeshi Obata. Niestety nie wiemy jeszcze w ilu wojowników wcieli się gracz. W trakcie zabawy będziemy mogli wydawać rozkazy groźnym potworom i zastawiać pułapki na swoich przeciwników. Wiemy również, że produkcja ta będzie się łączyła z grą Castlevania: Order of Eclesia. Posiadacze obu pozycji odblokują dodatkową zawartość w Judgment. Więcej na temat Castlevania Judgment napiszemy kiedy Konami powie o niej coś nowego. Wyglądajcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Może to i nie taki zły pomysł? Pod warunkiem oczywiście, że nadal będą powstawać kolejne platformowe odsłony. Castlevania od niepamiętnych czasów zachowała swój specyficzny klimat dzięki właśnie platformom. Szkoda było by to zrujnować.

  2. Castlevania od niepamiętnych czasów zachowała swój specyficzny klimat dzięki właśnie platformom. Szkoda było by to zrujnować.

    Ano szkoda by było, ale kto wie Konami raczej nie pozwoli z Castlevanii zrobić gry słabej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here