RedDragon jest strategią turową online, w której aktywnie uczestniczy ponad pięć tysięcy graczy. Tworzą oni świat RedDragon, który stawia im szereg wyzwań. Gra posiada własną historię, liczącą na dzień dzisiejszy 12 er.

Początek każdej ery jest najdogodniejszym momentem na dołączenie do gry. Wszelkie statystyki są kasowane, co oznacza, że wszyscy rozpoczynają walkę o prestiż i chwałę od nowa na równych prawach. Jedyne, co pozostaje, to doświadczenie gracza i zawiązane sojusze.

Gra RedDragon już od czterech er jest własnością firmy Alias.net, która postanowiła zlikwidować abonament nałożony przez poprzedniego właściciela, firmę Cenega. RedDragon jest więc grą do pewnego stopnia darmową. Jeśli gracz pragnie władać więcej niż jednym królestwem, musi wnieść opłatę w wysokości 12 złotych.

Ażeby wziąć udział w zabawie, należy się zarejestrwać. Nowa era rozpoczęła się 21 stycznia tego roku!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Kiedyś grałem jak było darmowe za pierwszym razem. Ogólnie rzecz ujmując to jak ktoś nie ma co robić to może sobie klikać w Czerwonego Smoka.

  2. Ogame – gra przy której musisz siedzieć non-stop i to jest w niej najgorsze. Grałem kilka er w RD jak był darmowy a potem płatny i uważam, jest to rzecz idealna do grania przez WWW. Przeliczenia raz na dobę, można w dowolnym czasie zrobić tury i iść spać bez strachu, że w nocy nas ktoś pojedzie.

  3. Ja gram w takie gry,bo gram nie są one za ciekawe i nie za głupie. Ale można czasami się w takie gry pograć!!Ja gram w Gladiatusa,Wild Guns!!Ktoś z was gra w Soldata jak tak to pisać do mnie na gg:10077769 albo po prostu napisać wiadomość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here