Co się stanie, gdy w ziemię uderzy kometa? Odpowiedź na to pytanie serwują autorzy nowej polskiej gry New Dawn. Gdy w niedalekiej przyszłości nasz planeta zostaje niemal zniszczona przez kosmiczny kataklizm, ludzie zmuszeni są szukać ratunku pod ziemią. Gdy wychodzą na powierzchnię, szybko okazuje się, że przeżyło niewielu. W nowych realiach środkiem gwarantującym przeżycie jest przemoc. Choć o tytule nie wiadomo zbyt wiele, autorzy zapowiadają, że będzie to gra RPG zarówno z walką real-time, jak i turową. Ruszyła właśnie nowa nowa strona gry, dostępna po polsku i angielsku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. „. . . jest przemoc. . . „. Niestety. Idziesz, walniesz kogos w leb bierzesz jego rzeczy i idziesz dalej szukac naiwniakow. Mozna by lepiej rozwinac ten element. Moze fabula bedzie lepsza.

  2. Hm, z tego co mozemy przeczytac na stronie z fabula nie jest najgorzej, rendery moze nie powalaja na kolana, ale bardzo trzymaja klimat 😉 Czekam na ten tytul !

  3. Czytajcie wszystko na stronie: fabułę, cechy, faq i wywiad. Najważniejsza jest fabuła. Jak mowia tworcy wiekszosc zadan z walka mozna rozwiazac w inny sposob i „wszystko podporządkowane jest epickiej fabule”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here