Jak co roku Islandia doczekała się najazdu fanów gry Eve Online. Przyjechali oni na cykliczną imprezę organizowaną przez studio CCP. Z reguły pokazywane są na niej nowości, które w niedalekiej przyszłości zobaczymy w świecie tej produkcji. Tym razem jednak twórcy „kosmicznego tytułu” zaskoczyli miłośników elektronicznej rozrywki. Serwis Eurogamer donosi, że w trakcie imprezy pokazano materiały z nowej produkcji studia. Ma ona być shooterem przypominającym Halo.

Niestety na jego temat nie wiemy zbyt wiele. Redakcja Eurogamera opisała jedynie kilka scen, w których zobaczyć można strzelankę, przenoszącą graczy na planetę przypominającą Ziemię. Pokazano także pojazd jeżdżący po jej powierzchni. W trakcie prezentacji bossowie CCP (Hilmar Petursson i Nathan Richardsson) zapowiedzieli, że szykują produkcję dla konsol Xbox 360 i Playstation 3. W tej chwili jednak studio koncentruje swoje zasoby na kolejnym rozszerzeniu do EVE Online. Czekamy więc na jakiekolwiek informacje związane z tajemniczą produkcją. Na pewno napiszemy kilka słów na jej temat kiedy dowiemy się czegoś ciekawego. Wyglądajcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Ja czekam aż wgrają nowego patcha bo nie mam dzisiaj nic do roboty a serwer offline :(( No i jednak chyba pozostanę przy EVE, shooterów mam już dość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here