Nazywa się Kane, Johnathan Kane i jest brytyjskim najemnikiem. Ona na imię ma Jennifer Guile i jest amerykańskim archeologiem. Tak się złożyło, że na kobietę poluje terrorystyczna organizacja o nazwie „Scarlet Vengeance”. Kane musi ochronić kobietę (tak się składa, że byłą kochankę) przed paskudnymi bandziorami. Tajemnicza organizacja ściga biedną Jennifer ponieważ tylko ona zna sekretne miejsce w którym ukryto potężny aztecki artefakt. Może on posłużyć za broń masowego rażenia (to chyba oczywiste?). Według panów z Gingerbread Studios w grze The Protector udało im się połączyć mitologię rodem z Ameryki Południowej z tematem globalnego terroryzmu. Gra należeć będzie do gatunku First/Third Person shooter. Wcielimy się w postać Kane’a i uroczej Jennifer. Znajdzie się także miejsce dla elementów rodem ze skradanek. Pojawią się także mini-gry. The Potector posiadać też ma zaawansowaną fizykę, bogaty w detale świat i dwa zakończenia.

Gra pojawi się na platformach PC i Xbox 360. Czekamy z niecierpliwością. Tymczasem możemy obejrzeć pierwszą galerię „Protektora”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

21 KOMENTARZE

 1. Mam dziwne obawy, ze gdyby nie to, iz TP jest polska gra, to zupelnie nie zwrocilbym na nia uwagi. Fabula wydaje sie strasznie sztampowa i brak informacji o jakichs ciekawych patentach juz na starcie raczej nie napawa mnie optymizmem. Bo czyms takim jak „Znajdzie się także miejsce dla elementów rodem ze skradanek. Pojawią się także mini-gry. The Potector posiadać też ma zaawansowaną fizykę, bogaty w detale świat i dwa zakończenia” to w zapowiedziach sie wszyscy chwala. . .

 2. Coż nie tylko zgodzę się z siergiejem ale dodam i swoje 3 grosze ;P Nie licząc tych dwoch zakończeń reszta jest taka jak wszędzie ( pięknie przed premierą) ale 2 zakończenia w strzelankach to rzadkość. A i tak będzie to pewnie wybor pomiędzy boską mocą a miłością PIĘKNEJ?? Dżenifer . Zresztą taka fabuła to mogła ujść NAWET w strzelankach 5 lat temu a nie teraz ;P

 3. Czemu nie zrobią jakieś rąbaniny z elegancką panienką w Polsce? Piersi, za przeproszeniem, znacznie lepiej sprzedają patriotyczne nadęcie niż owłosiony rębajło.

  • Czemu nie zrobią jakieś rąbaniny z elegancką panienką w Polsce? Piersi, za przeproszeniem, znacznie lepiej sprzedają patriotyczne nadęcie niż owłosiony rębajło.

   Owłosiony? Zaglądałeś mu pod T-shirta? 😉

   • Owłosiony? Zaglądałeś mu pod T-shirta? 😉

    Paker jest paker i włosy musi mieć. Tak przynajmniej głosi stereotyp.

 4. kiepskie polskie gry, kiepskie polskie filmy, polska muzyka też czasami nienajlepsza. . . Tylko polskie jedzenie jest dobre.

 5. Za 5 nawet z kiosku nie wemę, może jakiś małolat się skusi jeśli zrobią fajną okładkę i jakiś krzykliwy slogan (np. 4. 99zł) 😀 Nie ma co czekać, ja już zapomniałem o tej grze. . . o czym to ja?

 6. Widzę, że wszyscy tutaj strasznie narzekajcie. A to brak strony, a to beznadziejna strona producenta, a to beznadziejny scenariusz itp. itd. Poczekajmy – dajmy im szanse – może coś stworzą jednak dobrego. Należy chwalić fakt, że nastęni Polacy wzięli się za tworzenie gier – im więcej będzie takowych firm w naszym kraju tym zdecydowanie lepsze (oczywiście z czasem) będziemy otrzymywać produkcje. Poczekajmy – zobaczymy co się wykluje!!!

 7. Dajcie szansę Polskiej produkcji. . . . . . . . .

  My możemy dać – bo polska – ale na nikogo innego ten argument nie zadziała 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here