Rockstar znowu w tarapatach? Niektórzy uważają, że tak. W nowej grze Bully, osadzonej w pewnym liceum, w którym główny bohater walczy o swoje dobre imię, można całować chłopców.

Microsoft zapowiedział, że do każdej konsoli kupionej między 14 a 22 września, będziesz mógł dobrać sobie do niej grę za jedyne 9 Euro. Promocja fajna, szkoda tylko, że nie dotyczy wszystkich dostępnych na 360-tkę tytułów (byłoby zbyt pięknie). Gry, które wejdą do promocji, to Project Gotham Racing 3, Dead or Alive 4, Perfect Dark Zero. Tytuły na pewno świetne, ale mające już blisko rok na karku.

PlayStation 3 i Wii coraz bliżej i widać, że Microsoft czuje na karku oddech konkurencji. Trudno sobie jednak wyobrazić, żeby roczne tytuły skłoniły masy do zakupu 360-tki, szczególnie, jeżeli te same tytuły nie przekonały ich do zakupy konsoli przez ostatnich 9 miesięcy. Jeśli jednak wahałeś się przez ten czas, czy warto kupić Xboxa360, może teraz nadeszła chwila, żeby poważnie rozważyć zakup. Szczególnie, że Microsoft negatywnie wypowiedział się w sprawie obniżki ceny swojej konsoli w najbliższym czsie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here