INFORMACJA PRASOWA

Główną zmianą w stosunku do poprzedniej strony Wiedźmina jest zapowiadany już podział witryny na dwie części – flashową, dostarczającą informacji o samej grze, oraz serwis community, czyli strona społeczności graczy. Ten dział stanie się z całą pewnością centrumspotkań fanów Wiedźmina z różnych krajów oraz źródłem wielu ciekawych informacji i opinii.

Już teraz na stronie Wiedźmina można znaleźć nowe, niepublikowane wcześniej grafiki koncepcyjne z gry – m.in. szkic wilka oraz dwa wizerunki rycerzy w reprezentacyjnych barwach Redanii i Temerii. To tylko część nowych materiałów. Więcej już wkrótce nahttp://wiedzmin.gram.pl!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Szczerze mówiąc obecna strona jest bardzo wizytowa z kolei poprzednia była bardziej przejrzysta i przyjazna dla graczy. Jednakże termin gry zbliża się nieuchronnie, więc taka wizytówka jak najbardziej zrozumiała.

  2. nofink -> A widziałeś obje wersje (jest tam community i inna dużo mniej intuicyjna), czy może tylko tą fleszową? Community nie jest takie złe. Za to forum to moim zdaniem porażka na całej linii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here