INFORMACJA PRASOWA

Firma Microsoft poinformowała o wprowadzeniu na polski rynek nowego zestawu konsoli Xbox 360 w wersji Arcade. W gorącym okresie gwiazdkowym, wszyscy spragnieni elektronicznej rozrywki na konsoli Xbox 360, będą mogli spełnić swoje marzenia już od 999 zł. Promocja cenowa jest ograniczona w czasie. W skład zestawu Xbox 360 Arcade, dostępnego w polskich sklepach od dnia 26 października 2007 roku, wejdzie konsola z portem HDMI, bezprzewodowy kontroler, karta pamięci o pojemności 256 MB oraz zestaw pięciu gier znanych z usługi Xbox LIVE® Arcade: „PAC-MAN Championship Edition” (NAMCO BANDAI Games), „Uno”, „Luxor 2”, „Boom Boom Rocket™” (Electronic Arts) oraz „Feeding Frenzy”.

„Xbox 360 Arcade to świetna propozycja dla osób zainteresowanych przygodą w świecie gier video, dodatkowo w cenie naprawdę okazyjnej.” – mówi Piotr Pągowski, szef działu rozrywki w Microsoft.

„Jestem przekonany, że zestaw pięciu popularnych gier oraz bogate możliwości multimedialne konsoli Xbox 360 zapewnią wciągającą rozrywkę dla całej rodziny. To z pewnością wspaniały pomysł na gwiazdkowy prezent w tegoroczne święta.” – dodaje Pągowski.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. WOW. Xbox360 w cenie Wii? Nareszcie Microsoft „dotarł” do tego pułapu cenowego. Ciekawe jak bardzo podskoczy sprzedaż iksa? :]Nadal czekam na przed-gwiazdkową obniżkę ceny konsoli w wersji premium ^^.

    • << DLACZEGO ZAWSZE POLACY MUSZĄ DOPŁACAĆ do Amerykanów i Japończyków?>>

      Nie polacy tylko cała Europa. Ogólnie EU ma strasznie drogi sprzęt i nie wiem, czy tak narzucają producenci czy cła i podatki są tak masakryczne. Bardzo to widać np. porównując Amazon. uk i Amazon. com. Cyferki w cenie takie same, ale jedne to GBP a drugie USD, czyli UK ma 2x drożej. . . Smutniejsze tym bardziej, że wszyscy producenci kochają blokadę regionalną.

  2. pawerpc w naszym kraju w porównaniu z USA i Jp schodzi tak mało konsol, że nie zrobiłoby to im wielkiej różnicy nawet jakby kosztowały o $500 więcej, więc nie pisz proszę głupot. . . minus za capsa

  3. Nie wiem po co się wypuszcza takie coś i ile jeszcze wersji X’a zobaczymy na rynku, mówi się że w przyszłym roku będziemy mieli kolejne 3 wersje konsoli tym razem z napędem HD-DVD, ale nie o tym chciałem napisać- co do cen luuudzie to jest złodziejstwo x3 – chcę tutaj wrzucić kilka porównań cenowych z różnych regionów – skupię się na jednej wersji konsoli żeby nie było zamieszania na dzisiaj cena Xboxa 360 Premium w Polsce to 1400zł w UK 200-220Ł czyli 1100zł + gra gratis i kabel HDMI, w USA 350$ czyli 875zł + gra do wyboru gratis + kabel HDMI free (licząc po dzisiejszym średnim kursie dolara). Więc mamy Polskę gdzie oczywiście zarabia się „najwięcej na świecie i ludzie są najbogatsi” 🙂 1400zł, UK 1100zł, USA 875zł. Weźmy pod lupę PS3 – Polska 2200zł-2399zł starter pack 2 pady 2 gry free, UK – 300-320Ł czyli 1560zł-1660zł starter pack 2 pady, 2 gry, 2 filmy blu-ray do wyboru + kabel HDMI, USA 450-499$ czyli 1080zł-1200zł starter pack 2 gry, 2 filmy free. Odpowiedzcie sobie sami. Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here