Czy jesteś gotowy na postapokaliptyczną przyszłość? Bo jesień na pewno będzie należeć do Fallouta. Zanim jednak zanurzymy się w uniwersum trzeciej odsłony słynnej gry twórcy gry przygotowali oficjalną stronę, która uwaga! Ma wybór naszego rodzimego języka. To cieszy. Stronę znajdziecie pod tym adresem. Polecamy przyjrzenie się kilku naprawdę śmiesznym i bardzo klimatycznym materiałom wideo, które tam znajdziecie. Poniżej jeden ze wspomnianych materiałów wideo. Polecamy jednak zerknięcie na wspomnianą wyżej witrynę. Oglądanie filmików w „starym telewizorze” to prawdziwa przyjemność. Po prostu majstersztyk.

Warto przy okazji przypomnieć, że w trzecim Falloucie usłyszymy całą plejadę gwiazd. W narratora kolejny raz wcieli się Ron Perlman. Na liście płac Bethesdy znajdziemy też Liama Neesona i prawdziwego weterana branży gier Malcolma Mc Dowell’a.Fallout 3 pojawi się na rynku już w październiku na platformach : PC, Xbox 360 i Playstation 3.

Za podesłanie linka dziękujemy Wikingowi gooralesko.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Stronka wymiata trzeba im to przyznać. Może grywalność nie będzie taka duża jak w 1 i 2, chociaż pewnie dużo wyższa niż w Tactics, ale klimat widzę, że trzymają.

  2. W narratora kolejny raz wcieli się Ron Perlman. Na liście płac Bethesdy znajdziemy też Liama Neesona i prawdziwego weterana branży gier Malcolma Mc Dowell’a.

    A w polskiej wersji ? Fronczewski, Szyc, Kowalewski, Olbrychski, Rozenek. Jeśli zagram jeszcze w kilka rpgów gdzie Ci panowie będą odgrywać najważniejsze role, to się pochlastam.

  3. Dla tych co nie zauważyli – ekran tego wspaniale wystylizowanego telewizora jest na końcu filmów interaktywny. Można kiknąć w odpowiednie miejsce i obejrzeć bonusowe materiały. Między innymi Washington Monument (Kanał 8) czy Museum of Technology (8). Ponadto możemy sami skorzystać z systemu celowania V. A. T. S. (3), obejrzeć menu Pip Boya 3000 (2) oraz odpowiedzieć na pytania w teście G. O. A. T. (5). Reasumując bardzo ciekawa witryna będąca smacznym aperitifem przed październikowym obiadem.

  4. Strona jak strona ale kiedy mogłem wybrać „POL” przed startem to poczułem się jak ktoś wyjątkowy. Dziś sam jestem dziadkiem więc cóż mógłbym dać wnuczkowi jeśli nie moje. . . ;-D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here