Kilka dni temu, kiedy zapowiadaliśmy nadejście gry Alien Breed Evolution, obiecywaliśmy, że wkrótce napiszemy jeszcze kilka słów na jej temat. Jak sami widzicie słowa dotrzymaliśmy. Szef studia Team 17 wyjawił na łamach serwisu Eurogamer, że Alien Breed Evolution będzie się składał z trzech części. Pierwsza z nich zostanie wydana już w październiku na Xboxie 360 i Playstation 3. Dowiedzieliśmy się też, że przejście odświeżonej wersji popularnego shootera zajmie nam mniej więcej piętnaście godzin. Nie wiemy jednak czy chodzi tu o ukończenie całej trylogii czy jej premierowej odsłony. Stawiamy oczywiście na to pierwsze.

Niestety nowym wieściom nie towarzyszyły kolejne fotki z gry. Boss Team 17 zdradził natomiast, że koszt stworzenia ich dzieła zamknął się w kwocie 2,5 mln. dolarów a prace zajęły 14-15 miesięcy przy zespole składającym się z trzydziestu osób. Wiecie więc ile drobnych musicie mieć na koncie żeby pobawić się w pana dewelopera.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Dowiedzieliśmy się też, że przejście odświeżonej wersji popularnego shootera zajmie nam mniej więcej piętnaście godzin. Nie wiemy jednak czy chodzi tu o ukończenie całej trylogii czy jej premierowej odsłony. Stawiamy oczywiście na to pierwsze.

    Niestety, VG247 pisze ( http://www.vg247. com/2009/07/14/alien-breed-trilogy-ps3-version-coming-later) o 5 godzinach rozrywki na pojedynczą część i (uwaga!) płatny co-op :D. Najpierw RE i tryb Versus, teraz co-op w postaci płatnego DLC. No ale jak lekką reką puszcza się 2 mln zielonych i chce się jeszcze zarobić to się nie dziwię. Ale dziwię się na co oni je wydali, bo po grze tego nie widać. Najbardziej razi wykonanie obcych, o cukierkowej psującej klimat grafice nie wspomnę. Na gamepeplayu ( http://www.vg247. com/2009/07/14/alien-breed-ev. . . lay-video) widać jakieś wyrośnięte robale zamiast prawdziwych xenomorphów. Co to za Alien Breed bez prawdziwych obcych. Czyżby problemy licencyjne na wykorzystanie wizerunku obcych, czy też możne ogólny, bardzo modny ostatnio, trend partaczenia przez TEAM17 produkcji za które się zabierają, nawet swoich marek?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here