Na temat trzeciej odsłony serii po raz kolejny wypowiadał się szef Eidos Montreal, pan Stephane D’Astous. Krótki wywiad z szefem studia znajdziemy na łamach strony 1UP. Dowiemy się z niego, że na początku przyszłego roku, najpóźniej latem, podane zostaną platformy, na których pojawi się gra. Już teraz wiadomo, że nie będą to żadne urządzenia poprzedniej generacji. W Deus Ex 3 zagramy jedynie na next-genach (Wii?) i pecetach. Wstępną datę premiery tej pozycji poznamy „w następnej opublikowanej informacji prasowej”. D’Astous potwierdził także, że przy grze nie pracują ani w żaden sposób nie są z nią związani tacy ludzie jak Harvey Smith czy Warren Spector. Zdalnie pomaga studiu tylko Ian Livingstone, product director w Eidosie.

Najciekawszą informację zachowaliśmy jednak na koniec newsa. Wielbiciele oryginalnego Deus Ex powinni się ucieszyć z cech gry, które Eidos Montreal chce przenieść do DX3. D’Astous powiedział, że najważniejsze są w tym przypadku dialogi, konsekwencje podejmowanych działań, głębia i bogactwo świata gry i kilka innych rzeczy, o których przeczytamy w sieci na początku przyszłego roku. W tym samym czasie zdradzone zostaną szczegóły, dotyczące fabuły gry.

AKTUALIZACJA : Wygląda na to, że Eidos przez przypadek zdradził w pierwszej zajawce filmowej coś, co miało być sekretem. Dociekliwi internauci rozbierają materiał filmowy na części pierwsze – efekty ich pracy znajdziecie tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. nofink, rzeczywscie, bardzo dobre. W szczegolnoscii spodobal mi sie obraz „Oplakiwanie Ikara” ;)Kurcze, takie smaczki, tylko mnie zachecily do gry w Deus Ex’a, ale jak na zlosc, nie mam teraz czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here