Po wczorajszym zwiastunie i publikacji pierwszych screenów przedstawiciele Activisionzdecydowali się podać kolejne konkrety odnośnie Spider-Man: Shattered Dimensions. Gra tworzona jest przez przez studio Beenox, które do tej pory skupiało się głównie na przenoszeniu tytułów na Maca i PC. Nowe przygody Człowieka Pająka mają zadebiutować we wrześniu bieżącego roku.

Shattered Dimensions, jak zresztą sugeruje tytuł, pokaże nam różne wymiary uniwersum Spider-Mana, znane już z kart komiksów. Pierwsze dwa to bardzo dobrze kojarzony The Amazing Spider-Man oraz zapoczątkowany w ubiegłym roku Spider-Man Noir. W każdym z wymiarów będziemy grać inną wersją Pajączka, co wpłynie na przebieg gameplayu. O ile pierwszy świat skupi się na intensywnej walce z wykorzystaniem pajęczyn, w drugim znacznie istotniejsze będzie ciche przenikanie w cieniu i atakowanie z zaskoczenia.

Za scenariusz odpowie Dan Slott, autor wielu historii opowiadających o Spider-Manie. Fabuła skupi się wokół Tablicy Porządku i Chaosu, której rozbicie wywoła przeskoki pomiędzy wymiarami. Wśród potwierdzonych przeciwników znaleźli się Kraven Łowca oraz Hammerhead.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here