Pamiętacie jeszcze jak w październiku ubiegłego roku wyrażałem się o Fragile w samych superlatywach? To właśnie wtedy pokazano filmowy zwiastun z imprezy Tokyo Game Show i byłem pod naprawdę sporym wrażeniem Fragile. Dziś możemy podziać aż trzy nowe materiały wideo z tej niezwykłej gry i podtrzymuję swoją opinię. Ba! Jestem jeszcze bardziej utwierdzony, że Fragile będzie bardzo wyjątkową produkcją. Poniżej znajdziecie trzy materiały wideo. Pierwszy to poruszający zwiastun, którego nie powstydziłby się wysokobudżetowy film Anime (powtarzam się, ale poprzedni trailer też zrobił na mnie podobne wrażenie). Dwa kolejne materiały to już sama rozgrywka. Trzeba przyznać, że klimat tej produkcji jest po prostu nie do opisania.

W grze Fragile: Sayonara Tsuki no Haikyo (Fragile: Farewell Ruins of the Moon) gracz wciela się w postać młodego chłopca o imieniu Seto, którego największym pragnieniem jest odnalezienie innych mieszkańców zrujnowanego przez atomowy holokaust świata. Ludzie zniknęli w tajemniczych okolicznościach, a ruiny zaczęły nawiedzać upiory i demony. Za Fragile odpowiedzialne jest japońskie studio tri-Crescendo. Ostatnią grą tego zespołu była świetna Eternal Sonata. A teraz oglądajcie – a tak na marginesie! Te przejścia między elementami rozgrywki, a animowanymi przerywnikami to prawdziwy majstersztyk. Chyba tylko Japończycy to potrafią.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

    • To była już europejska premiera ?Czy grałeś w japońską która miała trafić do sklepów wczoraj ?

      w pełną sklepową jeszcze nie jakiś czas temu miałem okazję się tym pobawić, krótko to krótko, ale zawsze na jednej z branżowych imprez. Jak ktoś lubi takie gry to niech bierze w ciemno.

  1. Informacje o grze w prawym górnym rogu zakładki: Fragile * Fragile (Wii) * Wydawca: Namco Bandai * Producent: Tri-Cresendo * Platforma: Wii * Gatunek: RPG * Data wydania PL: Nieznana * Premiera USA: Nieznana * Premiera Europa: NIEZNANA * Premiera Japonia: 22 stycznia 2009

  2. Kocie co to za impreza była? Pytam z ciekawości. Bywacie więc na salonach i się nie afiszujecie:P Może jakaś relacja malutka? Też śledzę losy tej produkcji, więc może rzucił byś nieco więcej światła na ten tytuł, bo widzę, że nie tylko ja wyczekuje premiery tej gry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here