Najnowsza lotnicza strzelanka pod wdzięcznym tytułem Combat Wings – Battle Of Britain pozwoli graczom na wcielenie się w pilota RAFu stojącego na straży przestrzeni powietrznej nad Wielką Wyspą.

W porównaniu do poprzedniczek, jak Wings of Honour czy Combat Wings, wiele się nie zmieniło. Poprawione zostały takie elementy, jak oprawa graficzna, modele zniszczeń samolotów, czy dodany system odznaczeń i medali.

Jeżeli chodzi o mechanikę rozgrywki niewiele się zmieniło – start z lotniska, walka w powietrzu (do obsługi naszego aeroplanu wystarczy myszka) i lądowanie. Poza trybem arcade dodany został tryb symulacji. Polega on, na moje oko, tylko na wprowadzeniu inwersji myszki.

City Interactive obiecuje nam możliwość prowadzenia do boju takich maszyn, jak Hawker Hurricane czy Supermarine Spitfire. Dostępne misje będą się dzieliły na walki powietrzne, bombardowania, czy osłonę konwojów. Poza tym w planach dwa tryby kamery, zawrotna akcja, cudowna grafika i tryb multiplayer.

Naszym zdaniem jest to pozycja przeznaczona dla wielbicieli podobnych gier, gdyż przełomowych innowacji w 5 levelowym demie które otrzymaliśmy nie widać. Być może coś się w tym temacie jeszcze zmieni, ale na odpowiedź będziemy musieli poczekać nie dłużej niż do końca roku. Combat Wings ukaże się w powalającej cenie 9.99 PLN.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here