Pierwszy Dead Rising wydany na konsolę Xbox 360 rozszedł się w prawie dwumilionowym nakładzie. Część druga ma szansę przebić sukces poprzednika. Przede wszystkim dlatego, że zostało już oficjalnie potwierdzone, iż Dead Rising 2 będzie grą multiplatformową. Tytuł ten pojawi się na Xbox 360, Playstation 3 oraz poczciwych pecetach! Co nowego ujrzymy w DR2? Przede wszystkim akcja gry toczyć się będzie kilka lat po koszmarnych wydarzeniach z miasteczka Willamette. Niestety nie udało się zatrzymać tajemniczego wirusa i teraz miasto hazardu – Fortune City zostało opanowane przez paskudnych Nieumarłych. Gra powstaje w kanadyjskim studiu Blue Castle Games, ale poprzednia ekipa z Panem Keijim Inafune na czele ma „trzymać rękę na pulsie” i kontrolować poczynania nowego studia.

Dead Rising 2 to jak obiecują twórcy – jeszcze więcej zombiaków, nowe, jeszcze bardziej zwariowane rodzaje broni. Oglądając najnowszą galerię widać, że druga odsłona Dead Rising będzie chyba miała nowego, głównego bohatera. Capcom obiecuje, że na dniach wyjawi więcej szczegółów dotyczących fabuły DR2.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję, że tym razem nie będę musiał się zastanawiać ile czasu pozostało mi do końca gry. Nie lubię się śpieszyć podczas grania, a Dead Rising niestety mnie do tego zmuszało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here