W piątek donosiliśmy, że sam David Jaffe twierdzi, iż na tegorocznych targach Electronic Entertainment Expo nie pokaże swojego nowego dzieła. Okazuje się jednak, że może być zupełnie inaczej. Sekrety twórcy zdradził sam Michael Pachter w jednym z programów Gametrailers TV. Serwis VG 247 donosi, iż analityk w pewnym momencie powiedział: „Myślę, że Sony ma naprawdę mocny ‘content' first party, nie związany z Playstation Move. Przykładem takiego ‘contentu' jest chociażby gra Davida Jaffe – Twisted Metal 2”.

Prowadzący program – Geoff Keighley – po usłyszeniu tych słów na chwilę zaniemówił, by zaraz dodać, iż taka produkcja nie została oficjalnie zapowiedziana. Pachter jednak się tym nie przejął, a jedynie zaznaczył, że gra może się inaczej nazywać. Jej ujawnienie ma natomiast być zemstą za słowne przepychanki między analitykiem a Jaffe.

Dorośli faceci, a zachowują się jak dzieci. Zabawne. Nam to jednak nie przeszkadza. O ile tylko informacja ta okaże sie prawdą, to kolejna produkcja z naszej listy zasili szeregi gier, które zobaczymy w trakcie E3 2010.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here