Wczoraj mogliśmy podziwiać intro do odświeżonej wersji gry Chronicles of Riddick. Wspominaliśmy również, że gracze oprócz odświeżonej grafiki dostaną całkowicie nową kampanię singleplayer w której porachujemy kości załodze statku Dark Athena i paskudnej Pani kapitan Revas. Co ciekawe autorzy solennie zapewniają, że nowy epizod to w zasadzie całkiem pokaźnych rozmiarów osobna gra. Assault on Dark Athena zapewnić ma około 11 godzin rozgrywki co daje razem z odświeżonym Butchers Bay nieco ponad 20 godzin zabawy. Trzeba przyznać, że jak na dzisiejsze standardy to rzeczywiście nowa kampania mogłaby pojawić się jako osobna gra, ale cieszy nas, że producenci zdecydowali się na remake oryginału plus rozbudowany epizod.

W Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena zagramy już w marcu. Do tej pory zastanawiałem się nad sensem wydania tej gry, ale teraz jestem na tak! Tytuł ten pojawi się komputerach PC oraz konsolach Xbox 360 i Playstation 3.

Poniżej możecie obejrzeć dwa nowe materiały wideo z tej ciekawej produkcji. Naprawdę warto je obejrzeć do końca.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. prezentuje sie bardzo ladnie. troche system walki po gentelmensku jakos mnie nie przekonuje 🙂 jak ja bym byl w zalodze zlowieszczego statku to na pewno bym atakowal hurtem intruzow a nie walczyl 1na1. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here