Z niecierpliwością czekamy na drugą odsłonę Saints Row. Jesteśmy już zawaleni informacjami po same uszy. Kilka dni temu mogliśmy obejrzeć tak zwany „Launch Trailer”. Znamy oficjalną listę utworów (pojeździmy po Stilwater przy Eine Kleine Nachtmusik Mozarta). Teraz już wypada jedynie czekać na premierę w pięknym kraju nad Wisłą. Co ciekawe w Polsce wersje konsolowe – na Xboksa 360 i Playstation 3 będą dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie 159,90 PLN, a pecetowcy zapłacą za przygodę z Terą Patrick jedynie 99,90 złotych. Saints Row 2 w wersji na konsole pojawi się na sklepowych półkach już 23 października. Pecetowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość aż do 6 listopada. Czas płynie, a jeszcze nie widzieliśmy żadnej promocyjnej „akcji” z raperem Tede. Jesteśmy bardzo ciekawi co szykuje „bezel”.

Najważniejsza informacja dotycząca drugiej odsłony Saints Row jest taka, że wszystkie trzy wersje nowej gry od panów z Volition zostaną zlokalizowane (napisy).

Atrakcyjna cena, tak zwana „kinowa” wersja języka. Czego chcieć więcej?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Może gra nie dorówna GTA IV, ale widać, że chłopaki się starają (CENA, polska wersja, zaangażowanie lokalnych „gwiazd”). Inni mogliby się wiele nauczyć, taki marketing to ja lubię.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here