Na początku roku przedstawiciele Microsoftu niejednokrotnie dawali do zrozumienia, iż szykują się do pewnych zmian w stosunku do swojej wirtualnej waluty. Obecnie weszły one w życie, na razie tylko w odniesieniu do Stanów Zjednoczonych. Od tej pory będzie można kupować Microsoft Points w zestawach po 400, 800, 1200 i wyższych, a zabieg taki ma ułatwić kupowanie produktów w Xbox Live Markatplace i Arcade, gdzie dotąd (np. przy kupnie 500 MP) pozostawały na kontach drobne ilości punktów. Europejskie ceny i wartości pozostają bez zmian, a w Polsce… ach tak, przecież choćbyśmy chcieli, nie możemy oficjalnie korzystać z XBL.

A konkurencja nie śpi

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Przynajmniej na PSS płaci się konkretną walutą a nie jakimiś „punktami”. Osobiście nie lubię takiego „punktowego” mydlenia oczu.

  2. andrzej001 jakie mydlenie oczu. Normalnie kupujesz np. na ALLEGRO za PLN zdrapke i potem w dashbordzie wklepujesz kod. Dla ciebie to jest mydlenie oczu. Jesteś żałosny

  3. ross666 – odezwał się człowiek, którego 80% postów wygląda jakby je pisał zatwardziały fanboy xklocka 😀 Żeby było jasne to mój post odnosi się do Twojego uzasadnienia minusa dla andrzeja001.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here