Maszyna promocyjna Sony i Ubisoftu najbardziej podkreśla zalety sterowania wirtualnymi żołnierzami za pomocą kontrolera SIXAXIS. Dzięki niemu przyjemność i płynność grania ma być o wiele większa niż na pozostałych platformach. Warto jednak dodać, iż posiadacze PS3 dostaną także 14 nieznanych dotąd map dla trybu wieloosobowego. Na każdej z nich bawić może się maksymalnie szesnastu graczy. Oprócz tego obiecano nam także, iż w pełnej grze znajdą się dwa nowe rodzaje rozgrywki coop (Evasion oraz Exfiltration). Czy to wystarczy by skusić graczy na tytuł, który swą premierę na Xboxie 360 miał w marcu tego roku? Jak zawsze zadecydujecie o tym wy stojąc przed półką z grami na Playstation3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  • supcio hm. . . moze kupie na allegro lol jak wyjdzie albo kupie LAIR ps3 zadzi!!

   Następny fanatyk 😛 Ja tam czekam na port gry na PC, pograłbym sobie w coś taktycznego. Chyba zaraz na półce będę szukał Rainbow Six Black Thorn czy jakąś inną gierkę z tej serii ^^

 1. Rybisiu, jeśli chcesz pograć, w graw2 na full to pewnie upgread komputera jest pewny ale jeśli masz zamiar pograć taktycznie i dla ciebie liczy się miodnośc gry a nie grafika to powinna ci ruszyć pomimo tego że nie wiem jaki masz komputer. Sam sobie chyba kupię, Graw2 bo ładnie wygląda nie tylko w sensie graficznym.

 2. Raczej tak, GRAW demo na średnich ustawieniach elegancko mi się grało. A GRAW2 faktycznie ładnie wygląda. PS: Znalazłem Rainbow Six Black Thorn ^^ trochę się nagówkuję przez ten wieczór.

 3. Ja właśnie skończyłem w wersji na X360. Trzeba przyznać, że kawał solidnej rozrywki. Nie można nie zwrócić uwagi na świetny dźwięk w DD. Jak coś wybucha, to naprawdę można to poczuć. Szkoda tylko, że jak to z grami na Xboxa – króciuchna. . .

 4. A możesz mi coś Adam powiedzieć o wybuchach? Bo podobno w tej części zostały poprawione. I Fala uderzeniowa wpływa bardziej na otoczenie. I nie wiem teraz czy to mit czy prawda 🙂

 5. Rybisiu to prawda że wybuchy są efektowne ale polecał bym ageia physx karta która generuje wybuchy właśnie itp ale pewnie te nowe karty ze stajni geforca i radka mają takie pierdoły.

  • Rybisiu to prawda że wybuchy są efektowne ale polecał bym ageia physx karta która generuje wybuchy właśnie itp ale pewnie te nowe karty ze stajni geforca i radka mają takie pierdoły.

   Ta karta fizyki to ściema jest, jak się ją kupi to w GRAW jedynie co się zmieniło to to że były ładniejsze wybuchy i gra dostawała 10 fps w plecy. A tak to nic na rozgrywkę nie wpłyneło. Gefforce 8800 ma zjunikowane schadery które też odpowiadają za fizykę, ale już nie ma to takiego potencjału jak Ageia, kto wie może w przyszłości ta karta do czegoś się przyda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here