Kilka dni temu pisaliśmy o grze Katamari Damacy, której konwersję zapowiedziano na PS3. Tytuł kojarzony z rodziną konsol Playstation w tej generacji został wydany na sprzęcie Microsoftu, ale po kilku miesiącach posiadacze superkomputera w końcu doczekali się jego oficjalnej zapowiedzi.

Prawdopodobnie to samo czeka ich w przypadku nowego Ace Combat, które również „zdradziło” Playstation dla 360tki. Szósta odsłona tej serii wpadła w ręce posiadaczy Xboxa 360. Kolejna część powinna już zostać wydana na Playstation 3. Tak przynajmniej twierdzą plotkarze, powołujący się na ogłoszenie rekrutacyjne, umieszczone na stronie internetowej Namco Bandai. Osoby znające język japoński dowiedzą się z niego, że japońska firma poszukuje grafików mogących stworzyć tekstury i modele współczesnych samolotów bojowych na potrzeby gry zmierzającej na PS3.

Niestety nie wiemy jeszcze czy oznacza to, że Ace Combat 7 zostanie wydane na sprzęcie Sony czy też superkomputer doczeka się premiery rozszerzonej wersji szóstej odsłony gry. Możecie być jednak pewni, że o planach Namco Bandai będziecie mogli przeczytać na Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Nigdy się jakoś specjalnie nie zagrywałem w tę serię, więc ciężko mi powiedzieć, że czekam z utęsknieniem, ale jestem ciekawy jak dalej potoczy się ta sprawa. A tak poza tym, to nie lepiej zrobić konkurencję H. A. W. X i wydać grę na PC, PS3 i X360?PS:

    Tak przynajmniej twierdzą plotkarze, powołujący się na ogłoszenie rekrutacyjne, umieszczonena stronie internetowej Namco Bandai.

    W cytacie nie ma błędu- zjedliście spację pomiędzy linkiem „umieszczone” a „na”. Czepiam się, ale w końcu najlepsi dążą do perfekcji (czyli serwis V, jakby kto pytał) 🙂

  2. W cytacie nie ma błędu- zjedliście spację pomiędzy linkiem „umieszczone” a „na”. Czepiam się, ale w końcu najlepsi dążą do perfekcji (czyli serwis V, jakby kto pytał) 🙂

    To nie czepianie. Przecież po prostu zwracasz uwagę na pomyłkę za co oczywiście dziękujemy. Większość internautów z reguły robi to w mniej delikatny sposób :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here