Niestety w tej chwili nie wiemy praktycznie nic na jego temat. Bazujemy więc na materiale, opublikowanym na łamach serwisu Eurogamer, w którym mówi się o tytułowej produkcji. Jej nadejście miał zapowiedzieć przedstawiciele francuskiego Ubisoftu. Zdradził natomiast, że w Ameryce Północnej gra będzie sprzedawana w zestawie z konsolą PSP w szalenie modnym kolorze „piano black” w cenie 199,99$.

Swoje trzy grosze do tej informacji dorzuciła także redakcja serwisu Kotaku. Twierdzi ona, że wkrótce doczekamy się oficjalnej zapowiedzi gry na podstawie telewizyjnych przygód Hannah Montana. Ta gra miałaby być sprzedawana w zestawie z liliową konsolą PSP. Sony jak widzicie pomyślało o naszych partnerkach. Być może będziemy mogli kupić im prezent, z którego sami będziemy korzystali. Tylko jak tu się pokazać w autobusie czy metrze z liliową konsolą?

Aktualizacja: Z obozu Sony dochodzą nie tylko pozytywne wieści. Firma na swoim oficjalnym forum poinformowała, że usługa Go!Messenger zostanie zamknięta już w marcu tego roku. Powodem, dla którego postanowiono nie przedłużać jej życia jest niewystarczające zainteresowanie ze strony posiadaczy PSP.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Sony jak widzicie pomyślało o naszych partnerkach.

    Wspolczuje tym, ktorych partnerki ogladaja Hany montany, Hajskullmjuzikale i tym podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here