W ostatnim blogu zamieściłem kilka reklam potentatów rynku elektronicznej rozrywki. Tak jak można było przypuszczać, najwięcej szumu zrobiła reklama PlayStation 3. Chociaż cały czas nie jestem przekonany, czy kampania SONY do końca trafia tam gdzie powinna, to zamieszczam pozostałe dziwaczne reklamówki tej firmy.

Okazało się, że najnowszy Battlefield o wdzięcznym podtytule Bad Company, zawita również na komputery PC. Chociaż na razie pokazano tylko zdjęcia z wersji na Xboxa360, wersja na blaszaki zapewne będzie wyglądać identycznie, o ile nie lepiej.

Cieszyć mogą się również posiadacze przenośnych konsol PSP. Oni też dostaną swoją wersję Bad Company, jednak nie sądzę, żeby szła ona w parze z wersjami na duże systemy. Grę na wszystkie platformy wydaje Electronic Arts, a my zastanawiamy się, czy konsole Nintendo DS i Wii również dostaną po swojej wersji, chociaż póki co nic na to nie wskazuje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Zdjęcia w galerii zapierają dech :DAle trzeba się wstrzymać z orgazmem do czasu aż ukażą się pierwsze filmiki z grywalnymi scenami 🙂

  2. Ahahaha – wykrakałem =D. Ale jestem mądry ;). Wie ktoś w jakich *czasach* i na jakim froncie będziemy walczyć? Hm. . . Na 100% jedną ze stron będą Amerykanie. Broń którą trzyma trzeci żołnierz jest raczej futurystyczna. Co innego reszta sprzętu i Humvee. . . A więc Bliska przyszłość? 2010-2020? Stawiam na Południową europę. . . Serbia, Czarnogóra. . . Tak. . .

  3. hmm ja stawiam na kraje bloku wschodniego – udzial specnazu na ten przyklad – w koncu w realu to bardzo nowoczesna formacja – a bron na screenie wyglada jak g36c z modyfikacjami. Mam nadzieje ze w bad comapny nie powtorzy sie historia z patchami do bf2 – mozna powiedziec ze po w obecnej wersji (1. 4) gra jest mniej grywalna niż na poczatkuco potwierdzaja masy graczy odchodzacych od niej do starszych tytulow jak rtcw, czy ET

  4. Historia jest taka, że wcielamy się w dezerterów (?) – no dobra, kombinatorów, którzy na własną rękę wyruszają na tyły wroga, żeby zgarnąć dla siebie trochę złota. Czas – mniej więcej teraz (na uzbrojeniu mają chłopaki XM8, który miał wejść na uzbrojenie US Army)

  5. eee, no i niefajnie. Ja miałem nadzieję, że to będzie tylko na konsole, a na PC powstanie inny BF. Singlowa część może być ok – ale multi? Obawiam się bardzo, że zostanie sprowadzony do wspólnego konsolowego mianownika – czyli będzie bardziej jak w BF: Modern Combat niż jak w BF2. Czyli mało grywalna zabawka dla dzieci. Jedyna nadzieja w modderach – ale nie wiadomo, czy i tym razem DICE da narzędzia do modowania od razu, czy dopiero później.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here