Partnerami przy jej tworzeniu będą Valve oraz koreańska firma Nexon. Dzieło to trafi do graczy mieszkających w Południowej Korei, Japonii, Chinach i na Tajwanie. Wspomniany już Nexon ma na swym koncie tytuły takie jak MapleStory i KartRider. W tej chwili nie wiemy jednak czy to wydanie popularnego CSa będzie się czymś różniło od tego, które już jest dostępne. Nie wiemy również kiedy gra zostanie wydana.

Możemy za to przytoczyć słowa Gabe’a Newell’a z Valve. Powiedział on: „Mając na koncie takie hity jak MapleStory i KartRider, Nexon jest największą siłą w Azji. Połączenie ich umiejętności deweloperskich i dominującej pozycji w Azji z mechaniką Counter Strike’a, która przyniosła mu wiele nagród, otrzymujemy receptę na stworzenie siecowego fenomenu na każdym z azjatyckich rynków”.

Czekamy więc na wydanie gry i pierwsze newsy dotyczące ilości osób, które pobrały, zainstalowały i ruszyły w świat zmagań sił specjalnych z terrorystami. Jeśli Valve/Nexon będzą się chwalili takimi liczbami to napiszemy o tym na Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Nierozumiem już o co w tym wszytkim chodzi. Z tego newsu wynika że mają wydać nowego cs specjalnie dla Azji, ale zastanawiam się czemu nie wydali tego cs wcześniej, no i dlaczego akurat ten cs ma być dla Azji.

  2. Tez nie rozumiem, ale podejrzewam cenzurę, ktora u „skośnych” jest dość wyśrubowana. Zapewne „ich nowa wersja CS” będzie taka sama jak u nas, tyle że krew będzie zielona albo jej w ogóle nie będzie bo modele będą biegały z paintballowymi markerami ;)Szkoda ich.

    • Tez nie rozumiem, ale podejrzewam cenzurę, ktora u „skośnych” jest dość wyśrubowana. Zapewne „ich nowa wersja CS” będzie taka sama jak u nas, tyle że krew będzie zielona albo jej w ogóle nie będzie bo modele będą biegały z paintballowymi markerami ;)Szkoda ich.

      pamiętam kiedyś że w którymś tam Final Fantasy na Snes’a u skońnookich były podektsy erotyczne, a w wersji us nie, więc może to nie dotyczy cenzury, chociaż dużo czasu upłyneło od tego finala

  3. znając azjatów to wprowadzą jakieś levele jak w MMORPGach albo jakies tam specjalne itemy do kupienia czy inne shity 😛

  4. Ja również nie kapuje dlaczego dla Azji robić specjalną wersję. CS to CS i co tu zmieniać na dany rynek, kraj. Ten sam produkt dla cełego świata i kropka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here