My już nie możemy się doczekać premiery nowej gry z niezwykłego uniwersum Gwiezdnych Wojen. Star Wars: Force Unleashed będzie z pewnością sporym wydarzeniem w świecie elektronicznej rozrywki. Dziś prezentujemy nowy materiał wideo. Tym razem twórcy gry zabierają nas w podróż na jedną z najbardziej toksycznych i niebezpiecznych planet w galaktyce. Poznajesz to brunatne niebo i paskudne wysypisko? To planeta Raxus Prime gdzie hrabia Doku miał swoją tajną bazę podczas Wojen Klonów. Teraz także nasz bohater będzie musiał odkryć tajemnice tego nieprzyjaznego świata. Star Wars: Force Unleashed pojawić się ma na konsole: Xbox 360, Playstation 3, Playstation 2, Playstation Portable, Nintendo Wii i Dual Screen.

W grze wcielamy się w mrocznego ucznia samego Dartha Vadera. Nasz bohater, niezwykle biegły w arkanach Ciemnej Strony Mocy zwiedzi między innymi znaną fanom Star Wars planetę Kashyyyk i wyżej wymienioną Raxus Prime. Szkoda tylko, że posiadacze pecetów obejdą się smakiem.

za info dziękujemy Valhallowiczowi bhaal1982

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Czuje sie tak jkaby obejrzal trailera do Scrapland. Poczatek fajny, ale potem. . . No i jeszcze urywa sie tak nagle. Ogolnie filmik jest slabiutki, zeby nie powiedziec beznadziejny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here