To już bodajże trzecia odsłona inicjatywy The Humble Indie Bundle, a raczej The Humble Frozenbyte Bundle. Tym razem w zestawie znajdziemy pięć produkcji – Trine, Shadowgrounds, Shadowgrounds Survivor oraz Splot i Jack Claw. Te dwa ostatnie tytuły nie są ostatecznymi wersjami. Jack Claw to, jak mówią sami twórcy, prototyp gry, która została skasowana, a Splot to tytuł nad którym nadal trwają intensywne prace. Wszystkie gry z zestawu są pozbawione zabezpieczeń DRM i działają* na komputerach PC, Mac i tych z Linuxem.

Swoją drogą najbardziej hojni są linuksowcy, którzy płacą za zestaw średnio 11,75 USD. Najbardziej skąpi to pececiarze, którzy płacą 4,15 USD. Na chwilę obecną zestaw zarobił już ponad 425 tysięcy dolarów. Tak przynajmniej wynika z danych z oficjalnej witryny internetowej, którą znajdziecie pod tym adresem.

*Niestety Jack Claw działa tylko na Windows.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Od siebie dodam, że poprzednie Humble Indie Bundle (a były 2) zarobiły, odpowiednio, ponad milion i ponad 1. 8 miliona dolarów. Przy trzecim wypadałoby przebić dwa ;).

    działają* na komputerach PC, Mac i tych z Linuxem.

    Po prostu „działają pod systemami Windows, Mac OS X i Linux”. To, co jest napisane w newsie nie ma najmniejszego sensu ;).

    • Od siebie dodam, że poprzednie Humble Indie Bundle (a były 2) zarobiły, odpowiednio, ponad milion i ponad 1. 8 miliona dolarów. Przy trzecim wypadałoby przebić dwa ;).

      Nie ma szans. IMHO wtedy były znaaaacznie lepsze gry. Teraz kupiłem tylko dla kompletnej kolekcji Humble Bundle’i.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here