Różdżka od Sony może tak naprawdę nazywać się „Arc”. Lub jakkolwiek inaczej. Do tej pory japoński gigant podawał, iż urządzenie wejdzie do sprzedaży wiosną bieżącego roku. Jednak w najnowszej informacji prasowej firma poinformowała, że kontroler wykrywający ruch wejdzie do sprzedaży w Japonii, USA, Europie i innych terytoriach PAL jesienią 2010 r. Wciąż brak jest oficjalnej nazwy.

Nowy projekt Sony będzie współpracować z kamerką PlayStation Eye. Powodem przesunięcia premiery jest chęć zapewnienia szeregu jak najbardziej zróżnicowanych aplikacji wykorzystujących nową technologię. Nadchodzące tytuły są tworzone nie tylko przez wewnętrzne studia SCE, ale i przez zewnętrzne firmy. Niebawem powinniśmy poznać pierwsze produkcje, które pojawią się na rynku wraz z Sony Motion Controller.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Duzy blad, duze prawdopodobienstwo, ze Natal wyjdzie wczesniej. Czy premiera PS3 opozniona o rok niczego ich nie nauczyla?

    Zdaje się, że Natal ma trafić do sklepów pod koniec roku. Sony powinno więc uprzedzić premierę MS. Zgadzam się jednak z tym, że wiosna byłaby o wiele lepszym terminem dla japońskiego giganta.

  2. Masz racje, cos mi sie pokielbasilo i bylem przekonany ze Natal ma wyjsc w okolicach wrzesnia. Szczegolow nie ma a plotki mowia o premierze w listopadzie. Teoretycznie mialoby to sens.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here