Dead Space od Electronic Arts wygląda na naprawdę porządny horror w klimatach Science Fiction. Ogromny statek kosmiczny, stylistyka rodem z filmu „Event Horizon” i świetna oprawa graficzna. W dodatku gra pojawi się także na platformę PC. Kilka dni temu pisaliśmy o zerowej grawitacji, która ma odegrać w tej produkcji niepoślednią rolę. Twórcy gry – Glen Schofield i Michael Condrey ujawnili, że zabawy w warunkach zero G to ponad 20 procent całej gry. Poniżej możecie obejrzeć nowy materiał wideo w którym możemy sprawdzić jak nasz dzielny inżynier walczący z paskudnymi Nekromorfami radzi sobie w pomieszczeniu pozbawionym ciążenia. Clarke ma na szczęście buty magnetyczne!

Dead Space pojawić się ma na rynku już 14 października. W przygody Isaaca Clarke’a zagrają posiadacze PC i konsol Xbox 360 oraz Playstation 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Mam tylko nadzieję że jako pc-towy fps-owiec i tps-owiec poradzę sobie z celowaniem six-axisem. I w końcu będę miał przyjemnopść z używania pseudospustu w padzie. Pierwszy szuter na ps3 jaki kupie to będzie własnie dead space :).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here