Kilka dni temu mogliśmy pobrać z usługi Playstation Network i Xbox Live wersję demonstracyjną gry Mirror's Edge. Przygody gibkiej Faith w wersji na konsole Xbox 360 i Playstation 3 pojawią się w sklepach już 13 listopada. Niestety wersja na platformę PC pojawi się nieco później. Szwedzi z DICE (producent gry) są przekonani, że Mirror's Edge będzie ogromnym sukcesem. Trzymamy kciuki – przygody Faith z pewnością wyróżniają się na tle konkurencji i zasługują na uwagę. Poniżej możecie obejrzeć nowy materiał wideo, który przybliża graczom niebezpieczne zajęcie, jakim jest bycie kurierem. Ścigani przez służby porządkowe, narażeni na ostrzał snajperów. Co za życie!

Warto przypomnieć, że ME ma być trylogią. Tak więc jeszcze nie raz przyjdzie nam poskakać po dachach ogromnej metropolii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Ja dokładnie tak jak quatrix, demko przeszedłem z 3 razy i za każdym razem w inny sposób. Ci co gadali, że granie w ME nie jest płynne, a szukanie drogi zbyt skomplikowane, powinni wrócić do swojego Wii i Cooking Mama.

  2. Witam,też pograłem w demko i powiem że gra się zajefajnie,tylko martwi mnie jedno że pełna wersja gry jest bardzo krótka bo można ją przejść w 5 godzin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here