Czekaliśmy. Plotkowaliśmy. Nareszcie jednak jest. Firma Electronic Arts zapowiedziała kolejną odsłonę serii Medal of Honor zatytułowaną po prostu Medal of Honor. Nowa produkcja Elektroników nie pozwoli nam jednak postrzelać do nazistów. Zamiast nich spotkamy się z uzbrojonymi w kałachy i RPG Talibami. W zapowiedzianej grze staniemy się częścią amerykańskiej jednostki specjalnej walczącej w Afganistanie. Sama kampania dla pojedynczego gracza ma być najlepszym tego typu przeżyciem w grach komputerowych (inspirację czerpano tu z prawdziwych wydarzeń).

Tylko tyle możemy w tej chwili napisać na temat zapowiedzianej gry, której część single player tworzy EA LA. Za jej multiplayer odpowiedzialne jest natomiast studio DiCE. Medal of Honor zostanie wydany na pecetach i konsolach Xbox 360 oraz Playstation 3 w przyszłym roku. Na koniec newsa przygotowaliśmy dla was krótki teaser. Oglądajcie. Komentujcie.

Dodamy jeszcze tylko, że EA raczej mocno spóźniło się ze swoją produkcją. Czasy współczesne? Za kilka miesięcy przekonamy się czy gracze nie nasycili się nimi po przejściu dwóch części Modern Warfare. Póki co cieszymy się z Medal of Honor, ale uczucia mamy mieszane.

Kazik Staszewski powiedziałby zapewne – po co tworzyć, lepiej zrzynać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Tak, tylko ze prawdopodobnie w tej grze bedziemy grac najmenikiem z Black Waters 🙂 A nie oficjalnym zolnierzem/zolnierzami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here