Prezes EA Games (Frank Gibeau) zdradził, że już w przyszłym roku zagramy w kolejną odsłonę serii Need for Speed. Latem Potrzeba Prędkości zatankowała pełny bak wysokooktanowej benzyny i jak możecie się przekonać z naszej recenzji, po raz pierwszy od lat jest przyzwoita. Za kilka(naście) miesięcy być może otrzymamy jeszcze lepszy produkt.

Wszystko to za sprawą studia Criterion, które według Gibeau, pracuje już nad kolejnym Need for Speed od jakiegoś czasu. Potwierdzają się więc wcześniejsze informacje – twórcy serii Burnout stworzą nową Potrzebę Prędkości. Już teraz po cichu liczymy na to, że będzie jeszcze lepsza od NFS: Shift i z niecierpliwością wypatrujemy jakichkolwiek informacji na jej temat. Oczywiście kiedy tylko je odszukamy zobaczycie je na Valhalli. Wypatrujcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Suuuuper. Kolejny rok, kolejny NFS. Shift srednio mi sie podoba, poprzedni jeszcze slabszy, jeszcze poprzedni- dno (nazw juz anwet nie pamietam). Wolal bym nie slyszec o NFSach przez 2-3 lata i w koncu pograc w cos naprawde dobrego, co nie znudzi mi sie po 5 godzinach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here