Trzeba przyznać, że do tej pory producenci Jumper'a skąpili informacji o swojej grze. Ale koniec z tym! W lutym do kin trafi film Jumper oparty na bestsellerowej (na zachodzie) powieści autorstwa Steve'a Goulda. Książkowy Jumper przedstawia historię Davida, młodzieńca, który odkrywa w sobie niezwykłą moc teleportacji. Niestety ludzi obdarzonych tą niezwykłą mocą ścigają Paladyni – członkowie tajemniczej organizacji. W grze wcielimy się w drugoplanową postać z filmu – Griffina – chłopaka, który od dzieciństwa unika Paladynów i jest znacznie bardziej doświadczony od Davida. Gra powstaje na konsole Playstation 2, Nintendo Wii oraz Xbox 360. Niestety nic nie wiadomo o ewentualnej wersji „Skoczka” na konsolę Playstation 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Jakiś czas temu widziałem trailer do filmu i JEST to niezły pomysł na grę. Ba, trailer gry też wygląda nieźle. Mimo wszystko małe są szanse na coś dobrego, chociaż mnie to dziwi. Czemu się utarło, że adaptacje filmowe muszą być gniotami?

    • . . . Czemu się utarło, że adaptacje filmowe muszą być gniotami?

      Ponieważ zazwyczaj są na szybko sklecanym, niedorobionym dziadostwem, byle by tylko zdążyć na premierę filmu. Wesoło starają się jechać na wózeczku popularności filmu, choć do końca nawet nie wiadomo, czy film odniesie sukces. To typowy przykład żerowania na naiwności ludzi, ludzi – bo gracze raczej wiedzą o co chodzi.

  2. Pierwsze moje skojarzenie, to Enter the Matrix. Grafika wygląda ładnie, ale jak wiadomo, to jeszcze nie wszystko. Poza tym, nie ryzykowałbym nazwania mnie. . . człowiekiem przez digital_cormaca 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here