Jest nim Rat Race. Pozycja ta będzie dystrybuowana w formie epizodów. Ta część wiadomości może nie nastraja zbyt optymistycznie, dalej jest już jednak lepiej. Przy produkcji Rat Race biorą udział aktorzy i ludzie odpowiedzialni za scenariusze Sex and the City, Ugly Betty, South Park, My Name is Earl, Saturday Night Live czy Late Night with Conan O’Brien.

Gra przeniesie nas do biura firmy BiggCo gdzie…będziemy się po prostu starali przetrwać cały dzień pracy. Brzmi jak bułka z masłem? Otóż nie. Pracownicy korporacji to najgorsi z możliwych nieudaczników, nierobów, osobników obdarzonych jedynie szczątkową inteligencją. Więcej na temat gry przeczytacie na łamach oficjalnego, amerykańskiego bloga Playstation. Właśnie stamtąd pochodzi informacja, którą czytacie.

Więcej na temat Rat Race mamy się dowiedzieć w przeciągu kilku następnych tygodni. My póki co z optymizmem patrzymy na ten dość innowacyjny projekt. Sony chyba nareszcie budzi się z trwającego dość długo zimowego snu. Chcemy więcej!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Na całe szczęście będzie publikowana w odcinkach, będzie można średnią liczbę gier na PS3 podciągnąć o oczko w górę. Może to dobry trend? Widzę już te hasła:!!!40 PRODUKCJI NA PS3 DO KONCA ROKU!!!(i małym druczkiem na dole informacja, że to 4 gry podobne do tej tutaj po 10 odcinków każda)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here