O tym, że Raven Software w kooperacji z panami z id od pewnego czasu pracuje nad kolejną odsłoną Wolfensteina wiadomo już od pewnego czasu. Niestety deweloperzy nie rozpieszczali graczy i nie dzielili się ze światem na prawo i lewo nowymi informacjami. No, ale chyba w końcu szykuje się jakiś przełom. Na tegorocznych targach E3 w Los Angeles, które odbędą się już za kilka dni (15-17 lipca) według informacji prasowej wydanej przez Spike TV (która na żywo będzie relacjonować imprezę) panowie z id i Raven szykują dla graczy niespodziankę. Łatwo dodać dwa do dwóch. Niespodzianką będzie najprawdopodobniej właśnie nowa odsłona przygód agenta B.J Blazkowicza.

Pierwszy Wolf pojawił się na rynku w 1992 roku i od razu zaskarbił sobie przychylność graczy. Otworzył też drzwi do nowej ery w branży elektronicznej rozrywki (DOOM, a potem Quake). Część druga – Return to Castle Wolfenstein zadebiutowała w roku 2001. Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalne wieści od Ravena i id Software.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. czasami wracam do zamku Wolfenstein jak za dawnych dobrych lat i wciąż nie mogę się nadziwić jak ta gra kapitalnie się prezentuje dzisiaj pod względem grywalności, klimatu, fabuły a nawet wizualnym. Wciąż jest to bardzo solidny tytuł i myślę że w pewnych departamentach powinien być wzorcem dla gier FPS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here