Zbliża się gorący okres przedświąteczny i zaczęła się wzmożona walka o klientów, lub raczej o ich wypchane portfele. Już w połowie listopada gracze ze Starego Kontynentu będą mogli cieszyć się zestawem: konsola Xbox 360 z dyskiem twardym 60 gigabajtów plus bezprzewodowy joypad i grą Call of Duty: World at War. Niedawno wspominaliśmy, że na naszym rynku w pięknym kraju nad Wisłą możemy kupić za 899 złotych „bundle” z grami „LEGO Indiana Jones: The Original Adventures” oraz „Kung Fu Panda”. Co ciekawe nadchodzące tygodnie mają być naprawdę gorące dla wszystkich tych, którzy zamierzają kupić konsolę Microsoftu – według zapowiedzi pojawią się również zestawy z takimi hitami jak: Prince of Persia, Gears of War 2, Tomb Raider: Underworld oraz James Bond: Quantum of Solace.

Tymczasem zapraszamy do naszej zapowiedzi najnowszego Call of Duty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Zestawik X0+GoW2 stworzyli wprost dla mnie. Miałem zamiar zakupić X-a właśnie dla drugiej części przygód Marcusa. Swoją drogą ciekawi mnie cena – w 899 trochę nie wieżę, ale już 949 powinno być kompromisowym rozwiązaniem zarówno dla klienta jak i producenta konsoli.

  2. a gdzie wyczytaliście ze nowe zestawy będą kosztowac 899 zl skoro pisze jak wół?:Niedawno wspominaliśmy, że na naszym rynku w pięknym kraju nad Wisłą możemy kupić za 899 złotych „bundle” z grami „LEGO Indiana Jones: The Original Adventures” oraz „Kung Fu Panda”. link i kropka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here